Organizační

16. února 2014 v 22:41 | nerrti |  Koš
Zdravím po pár týdnech. Jak si těch pár z vás navštivších všimlo, rozhodl jsem se zrenovovat svůj starý blog. Vede mě k tomu možná skutečnost, že už nejsem tak zaneprázdněn (jsem) a mám více času (nemám) se věnovat tomuto koutku zaprášeného internetu.

Možná jste také zaregistrovali, že můj původní design moc nefungoval (a hlavně mě rozčilovala TA VĚC), takže sem se rozhodl, že se svým oficiálně prvním (nepovedeným) vzhledem rozloučím a udělám si tento nový. Ostatně se víc hodí k obsahu a je tak primitivní, že se snad ani nemusím jako student grafického designu (ano vážně, čtete správně) stydět. Sice mě tu taky pár detailů rozčiluje, ale narozdíl od TÉ VĚCI, jsou to jen detaily, takže počítám s tím, že tu tento vzhled nějakou dobu i zůstane, poněvadž je celkem neutrální a jak už jsem řekl, k obsahu se hodí.
Ti z vás, kteří mou tvorbu vidí poprvé, by měli vědět, že jsem takový "všeumělec". Rozumějte, umím všechno, ale nic pořádně. :D Snažím se teď zlepšovat ve všech sférách a doufám, že má seberezprezentace nebude tak ostudná, jako bývala dříve.
K tomu, co je tu zatím: rozhodl jsem se to tu zaplnit i starší tvorbou, takže to co tu zatím vidíte je to nejstarší, takže to neberte jako aktuální prosím, myslím si, že jsem se hodně posunul a to je poměrně důležité.
Celé ty roky, kdy jsem na blog kašlal, jsem pracoval na jedné věci, která mě odtrhávala pozornost od všeho dalšího: na komikse. Byl to asi nejhorší nápad mé umělecké kariéry, protože nejen že mě to parádně zaměstnalo, ale taky mě to naprosto vytrhlo z možností psát konstruktivnější věci. Teď jsem na pokraji dokončení a je to poznat. Víc teď píšu a snažím se dělat spoustu věcí. Protože mě k dokončení komiksu zbývají pouhé čtyři stránky, rozhodl jsem se, že je možné to tady prezentovat. Takže začnu postupně (rozhodně ne najednou, to bych se asi zbláznil :D), přidávat třeba po pěti stranách. Komiks má celkově 62 stran, hotových je 58, někteří z vás už tak polovinu viděli, jiní, které to zajímá ho uvidí až později. Obsahově je to poměrně kravina, (chtějte po patnáctiletém mladíčkovi, aby vymyslel něco hlubokomyslného), ale jde tam o vývoj, který je tam znát a to mě žene k tomu, abych to dodělal. Dělám ho už čtvrtý rok a jsem vážně rád, že spěju ke konci. :)
Jelikož jsem před týdnem dokončil "vlnu komiksování", to znamená že jsem udělal asi osm stran na jeden zátah a tudíž se totálně vykreslil a musím čekat na vlnu další, tak jsem se rozhodl že se zamyslím nad dalšími věcmi. Rozdělal jsem komiks a možná jsem začal i něco psát. :) Jestli to sem hodím, to se ještě uvidí.
Ale teď uvidíte spíš staré básničky, povídky, které sem postupně budu stěhovat a snad se nic nestane, abych toto místo nějak moc zanedbával. :)
Tolik k organizaci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama