Adios, komikse!

8. dubna 2014 v 0:19 | nerrti |  Koš
Jak jste si nemnozí všimli, přibyla před nedávnem šedesátá druhá a tím oficiálně poslední strana komiksu. I když jsem blog obnovil teprv před chviličkou, všichni víme, kolik času mě ta věc zabrala. Myslím že je to na bouchnutí šampaňského. -_-


Nebudeme si nalhávat, že jde o nějaké geniální dílo, na které je třeba upozorńovat. Prostě tady v tomto blogovém skladišti je, kdo chce, může si ho přečíst a nemusí být příliš přísný, protože samotný autor si uvědomuje své chyby. Vedle toho ale musíte uznat, že pokrok je tam přeci jen trošku znatelný a já zase přiznávám, že ačkoliv si leckdy nadávám, kolik času sem nad touto s*ačkou strávil, tak mi to dalo hodně věcí a hlavně mě to přesvědčilo o mé prakticky nekonečné trpělivosti, za kterou se sám nepokrytě egoisticky obdivuji.
Budu sem nadále přidávat, chci sem přidat pexeso, které jsem dělal na klauzury a taky se musím pochlubit plakátem, který se panu učiteli sice nelíbil, zato se ale moc líbí mě a já sem na něj patřičně hrdý. V tuto chvíli vyrábím ještě malý strip, (v rámci komiksového workshopu, o kterém bych mohl napsat, pokud bude zajímavý). Na to, o jakou jde kravinu, si s tím docela hraji (zn.: nadávám u toho jako nikdy) a pokud se dílo zadaří, tak to určitě můžete v brzké době očekávat tady.
Také hrozí, že se rozepíšu a to s pozor, novou verzí staré povídky, která v minulosti tento blog prakticky táhla. :D Pochybuji, že si někdo z vás pamatuje na teenagerovský úletík s lehce patetickým názvem "Per aspera ad astra". Námět nebyl úplně marný, že?
Pokud se nemýlím, je už čtvrt na jednu.
Dobrou noc.

P.S. titulek je stejně trochu zavádějící, protože sem se s komiksem zdaleka nerozloučil. Příprava na tisk, předělání rozpixelkované 51 (určitě ste si všimli) a vyrobení titulní strany je stále přede mnou a ačkoliv se s komiksem už snažím rozloučit, pořád mi to přijde jako nekonečně moc práce.
Ale co už.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama