Pexeso - Literární postavy

14. dubna 2014 v 18:19 | nerrti |  Školní věci
Jednou za půl roku se u nás ve škole děje něco, z čeho naši studenti šediví, jsou ve stresu, vzniká davová panika, učitelé jsou nerudní, se spolužáky se pomalu nedá bavit a jen vzácně se najde někdo, komu je to takzvaně u konečníku. Tomuto období se u nás říká "klauzury". Studenti uměleckých oborů ví, zbytek si to může představit jako pololetní práci, která nějakým způsobem shrnuje celý půlrok školního snažení.


Nedá se ovšem říct, že bychom byli coby třetí ročník nějak výrazně víc ve stresu než obvykle. Letošní klauzury nás totiž bavily.
Tématem se stalo Pexeso na libovolné téma. Já mám blízko k literatuře, takže jsem měl dojem, že musím vytvořit něco, co dětem tu literaturu trochu přiblíží a udělal jsem to klasicky svým stylem. Jsem k tomu trochu kritický, teď už bych plno věcí udělal kompletně jinak. :) Ale udělal sem to ve velmi dětském duchu, tak mi snad odpustíte lehčí sklon ke kýčaření.
Verze byly cca tři, jedna světlá a dvě tmavé. Tmavá verze fungovala víc. :)
Nakreslil jsem portréty postav ze známých knih (vybíral jsem věci ze školní povinné četby), kopnul za ně pozadí a dokreslil ilustrace. nechť se vám pexeso líbí.

Tmavá verze je doplněná o názvy postav, člověk si tak zábavnou formou může zvýšit povědomí o literárních postavách na celém světě. :)


Když kliknete na obrázek, měl by se vám zjevit v plném rozlišení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Abearryidispes Abearryidispes | E-mail | Web | 9. října 2018 v 4:04 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre coeur  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/does-tadalafil-show-up-drug-tests/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama