Prosinec 2014

Klauzury 2014 - Svátek bláznů

29. prosince 2014 v 19:45 | nerrti |  Školní věci
Podobně jako minulé klauzury, i teď jsme dělali plakáty - upoutače a propagační materiály na festival, s jemným rozdílem a sice tím, že jsme si mohli vybrat libovolný festival. Myslím si, že spektrum našeho vkusu bylo velmi rozmanité, takže jsme tam měli Burning mana, Grape festival, Masters of rock, Jazzfest, nějaké fashion festivaly, literární festival a nějaké fiktivní jako jsou Hippie festival nebo Rock Roar. Nu a já jsem si vybral svůj oblíbený, Svátek bláznů.

XX

27. prosince 2014 v 16:40 | nerrti
Třetí audiopovídka je pro můj hlas a obecně pro audioztvárnění určená asi nejméně, proto jsem s ní také nejméně spokojený. Přesto to tu ale zveřejním (hlavně abych měl pocit, že se to tu moc neseklo :) ).
Užijte si poslech absurdní povídky, v níž dojde ke spoustě nepříjemných nehod a smrti zvířete.


XX / XY

2. prosince 2014 v 18:26 | nerrti
Audioverze mé druhé povídky se příhodně hodí k tématu týdne, jedná se totiž o prózu, ve které dochází k podivné věci, která protagonistovi přivádí sexuální potěšení. Audiopovídku prosím neposlouchejte, necítíte-li se býti plnoletí.
Povídku jsem zde ještě v psané formě nezveřejnil, chystám se ji zveřejnit později, teď ji z různých důvodů zveřejňovat nechci, neboť ji posílám do oběžné dráhy (FAMU, publikace atp.), tak nechci aby došlo k nedorozuměním. :)
Uvědomuji si opět množství přeřeků a bohužel se i v jedné části mírně změní zvuk.
Užijte si poslech a zasmějte se mému vybuzněnému hlasu, který se ze všeho nejvíc hodí právě k této povídce!