Klauzury 2014 - Svátek bláznů

29. prosince 2014 v 19:45 | nerrti |  Školní věci
Podobně jako minulé klauzury, i teď jsme dělali plakáty - upoutače a propagační materiály na festival, s jemným rozdílem a sice tím, že jsme si mohli vybrat libovolný festival. Myslím si, že spektrum našeho vkusu bylo velmi rozmanité, takže jsme tam měli Burning mana, Grape festival, Masters of rock, Jazzfest, nějaké fashion festivaly, literární festival a nějaké fiktivní jako jsou Hippie festival nebo Rock Roar. Nu a já jsem si vybral svůj oblíbený, Svátek bláznů.


Svátek bláznů je úžasná záležitost, která se odehrává každý rok na začátku prázdnin v mém městě, tedy ve Veselí nad Moravou. Nu a co je na něm výjimečného? Krom toho, že jsem se zúčastnil posledních čtyř ročníků (přeci jenom se mi to odehrává prakticky za rohem), se jedná o multikulturní festival, který spojuje nejrůznější žánry, jako je hudba, divadlo, umění a někdy i film a literatura. Festival trvá dva nebo tři dny a celý se odehrává v parku, ve velmi intimním, příjemném prostředí, ve kterém celý den nemusíte dělat nic jiného, než ležet v trávě, ve stanu s čajovnou, případně na obřích polštářích a zapomenout na všechny vaše starosti, a pokud se vám zachce, občas si jít poslechnout koncert nebo se podívat na divadlo, popřípadně si prohlédnout uměleckou amatérskou výstavu. Zvány jsou nezávislé alternativní kapely a soubory, tuzemské, ale i zahraniční, jako je anpříklad Alasdair Bouch nebo James Harries.
Svátek bláznů je pro mě naprosto srdeční záležitostí, takže můj výber není moc velkým překvapením.
Ale nenechte se zmást. Jelikož program ještě není na světě, tak jsem do plakátů použil program, který byl (ještě dva dny) letos v létě. :)
Doufám, že se vám plakáty i serepetičky k nim budou líbit.


Oficiální plakát, použitý jako hlavní. Ty další jsou neoficiální alternativy. (Bohužel mi blog u těch fialových variant kdovíproč absolutně rozhodil barevnost, nevím jestli to tak mám jenom já, ale kdyby náhodou, tak pro představu správné barevné plakáty jsou zde a zde)Zde je zbytek propagačních materiálů, které jsem ještě rychle dodělával v autě na cestě do nemocnice, protože mě tři dny před instalací klauzur srazilo auto. (Bohužel si nedělám legraci.)


Inu za klauzury jsem dostal dvanáct bodů z patnácti. Výsledek to není špatný, ale u nás, kde je standart nastavený na třináctky, čtrnáctky a patnáctky, si každý přeje lepší výsledek. Klauzury sem ani neviděl nainstalované, protože sem ležel v nemocnici a potom mě doktoři řekli, ať ležím v klidu doma, tak jsem poslušně ležel.
tak doufám, že se vám klauzury líbí. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kira Kira | Web | 7. února 2015 v 17:12 | Reagovat

Heh, netušila jsem, že je svátek bláznů. Teda, říká se, že blázni maj svátek v pátek, ale to se opravdu jen říká.. Určitě to zní zajímavě- filmy, umění a hudbu mám strašně ráda. A proležet celej den bezstarostně v trávě, to taky nezní špatně :D
Klauzury se ti povedly, vypadají fakt bláznivě :P

A pořád nějak nemůžu uvěřit, že tě srazilo auto.. a napsal jsi to jen tak mezi řádky, jakoby se nic nestalo. Asi fakt blázen :D
Tak doufám, že už jsi v pohodě ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama